Trivago

I moje babička zná název Trivago, aniž by tušila, co to vlastně je. V České republice je Trivago nejvíce propagovaný srovnávač a vyhledávač ubytování. Tento srovnávač patří do stejné skupiny jako Expedia.com a Hotels.com. Z toho důvodu je možné, že nejvýše zobrazená cena není zároveň nejnižší cenou, ale cenou partnerské společnosti. V některých případech se cena liší pouze o pár korun, což je zapříčiněno různým směnným kurzem.

Trivago slouží, na rozdíl od Tripadvisoru, pouze k vyhledávání ubytování. Proto je vyhledávání jednodušší a je možné využít mnohem větší množství užitečných filtrů (poloha, vybavení, hvězdičky, hodnocení, stravování, wellness, pláž…). Na druhou stranu je zde menší množství uživatelských hodnocení.

Velkou výhodou Trivaga je zobrazení všech fotek, informací, recenzí a dostupných nabídek ihned po kliknutí na nabídku bez nutnosti otevírat další okna.

Trivago

Po rozkliknutí některé z nabídek (například Hotels.com za 6 043,- Kč) mě stránka automaticky přesměruje na příslušného prodejce, kde rezervace probíhá standardním způsobem.

Trivago nenabízí nic nadstandardního oproti jiným vyhledavačům, takže já osobně ho nikdy nevyužívám. Radši kombinuju vyhledávání Tripadvisor + Booking + Airbnb.

Podobné příspěvky